O nás

Firma TĚSNĚNÍ NÝVLT se již od roku 1990 zabývá výrobou a distribucí plochého vysekávaného těsnění a veškerých výrobků z technické tvarové pryže. Naše oblast působení je velmi široká a zahrnuje celou řadu odvětví od vodoinstalace, plynu, topení až po výrobky pro domácnost, zahradu, zavlažování a průmysl.

Ke zpracování používáme výhradně bezazbestové těsnící materiály TEMAC KLINGERSIL a dále pryž, mikroporézní pryž, fíbr, novoplast, silikon, teflon, poreten, styropor, těsnící papír, technické plsti, korek a další dle přání a potřeb zákazníků. Současně dodáváme i hliníkové a měděné těsnící kroužky.

Disponujeme vysekávacími lisy různých typů a vysekávacími nástroji nejrůznějších tvarů i rozměrů. Dle potřeby jsme schopni reagovat na Vaše přání a ve velmi krátké době zhotovit formy i nástroje na základě technické a materiálové dokumentace a dodávat výrobky od jednoho až po tisíce kusů.

Naším prvotním cílem je vždy vyhovět a pružně reagovat na požadavky trhu, a proto jsme se začali orientovat i na produkci vodovodních baterií, vodoinstalačních prvků, odpadních sifonů, rohových ventilů a komponentů pro těsnění závitových spojů. Zároveň jsme rozšířili i zahradní a zavlažovací program.

Věříme, že si v naší bohaté nabídce vždy vyberete a budete spokojeni s kvalitou výrobků, krátkou dodací lhůtou i naším solidním jednáním.

S pozdravem za firmu Josef Nývlt st., Josef Nývlt ml. a kolektiv


Vážení obchodní partneři a zákazníci,

prosíme Vás, abyste veškeré dotazy či případné změny objednávek adresovali na e-mailové adresy: obchodnik@tesneninyvlt.cz, info@tesneninyvlt.cz, budeme se snažit Vám co nejrychleji vyhovět. V případě dotazů ohledně výroby volejte panu Jaroslavu Kultovi, tel.: 733 324 210.

Děkujeme a přejeme Vám pevné zdraví.

Za firmu Těsnění Nývlt s.r.o. Josef Nývlt.

 

 

Katalog

prohlédnout